LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Error
ast: Fallu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar
