LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Error
az: Səhv

en: All
az: Hammısı

en: Area
az: Sahə

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: and
az: və

en: Route
az: Marşrut

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: Direction
az: İstiqamət

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
