LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Schedule
be: Расклад

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Days
be: Дні

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Apply
be: Ужыць

en: and
be: і

en: Route
be: Маршрут

en: Direction
be: Накірунак
