LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Timestamp
bg: Време

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Error
bg: Грешка

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Location
bg: Местоположение

en: Calendar
bg: Календар

en: Duration
bg: Период

en: Apply
bg: Търси

en: and
bg: и

en: Direction
bg: Посока
