LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: and
bo: དང་

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
