LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn

en: Route
br: Hentad

en: Sequence
br: Lajad
