LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Attachment
bs: Prilog

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: and
bs: i
