LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Attachment
cs: Příloha

en: Error
cs: Chyba

en: All
cs: Vše

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Area
cs: Oblast

en: Page
cs: Stránka

en: Location
cs: Místo

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Destination
cs: Cíl

en: Operator
cs: Operátor

en: Duration
cs: Trvání

en: Street
cs: Ulice

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Days
cs: Dnů

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Apply
cs: Použít

en: Services
cs: Služby

en: Offset
cs: Posun

en: and
cs: a

en: Route
cs: Cesta

en: Sequence
cs: Sekvence

en: Direction
cs: Směr

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
