LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Error
el: Σφάλμα

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Success
el: Επιτυχία

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Destination
el: Προορισμός

en: Operator
el: Τελεστής

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Days
el: Ημέρες

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: and
el: και

en: Route
el: Διαδρομή

en: Sequence
el: Ακολουθία

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
