LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (57 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: more
es: más

en: Homepage
es: Página principal

en: Overview
es: Vista general

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: #
es: Nº

en: Attachment
es: Adjunto

en: All
es: Todo(s)

en: Default settings
es: Configuración predeterminada

en: Area
es: Área

en: Page
es: Página

en: Location
es: Ubicación

en: Success
es: Éxito

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Calendar
es: Calendario

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Destination
es: Destino

en: Operator
es: Operador

en: Duration
es: Duración

en: Street
es: Calle

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Stop
es: Detener

en: Days
es: Días

en: Display label
es: Etiqueta a mostrar

en: Locality
es: Localidad

en: Apply
es: Aplicar

en: Intro text
es: Texto de introducción

en: Import settings
es: Opciones de importación

en: Services
es: Servicios

en: Offset
es: Desplazamiento

en: and
es: y

en: Route
es: Ruta

en: Sequence
es: Secuencia

en: Direction
es: Dirección

en: Data Source
es: Origen de datos

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Import now
es: Importar ahora
