LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Attachment
fi: Liite

en: Error
fi: Virhe

en: All
fi: Kaikki

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Area
fi: Alue

en: Page
fi: Sivu

en: Location
fi: Sijainti

en: Success
fi: Onnistui

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Destination
fi: Kohde

en: Operator
fi: Operaattori

en: Duration
fi: Kesto

en: Street
fi: Katuosoite

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Days
fi: Päivät

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Apply
fi: Käytä

en: Services
fi: Palvelut

en: and
fi: ja

en: Route
fi: Reitti

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Direction
fi: Suunta

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
