LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Schedule
gl: Programación

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Attachment
gl: Anexo

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Area
gl: Área

en: Page
gl: Páxina

en: Location
gl: Localización

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Calendar
gl: Calendario

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Destination
gl: Destino

en: Operator
gl: Operador

en: Duration
gl: Duración

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Services
gl: Servizos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: and
gl: e

en: Route
gl: Ruta

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Direction
gl: Dirección

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
