LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: and
gu: અને

en: Route
gu: માર્ગ

en: Sequence
gu: અનુક્રમ
