LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
