LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Error
hy: Սխալ

en: Area
hy: Տարածք

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Direction
hy: Ուղղություն
