LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Direction
jv: Arah

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
