LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: and
kk: және

en: Direction
kk: Бағыт
