LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Location
km: ទីតាំង

en: and
km: និង

en: Direction
km: ទិស
