LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Area
lt: Plotas

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Desc
lt: Maž

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Operator
lt: Operatorius

en: Duration
lt: Laikas

en: Street
lt: Gatvė

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Days
lt: Dienos

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Offset
lt: Poslinkis

en: and
lt: ir

en: Direction
lt: Kryptis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Asc
lt: Did
