LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Error
lv: Kļūda

en: All
lv: Visi

en: Area
lv: Apgabals

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Operator
lv: Operators

en: Duration
lv: Ilgums

en: Street
lv: Iela

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Days
lv: Dienas

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: and
lv: un

en: Route
lv: Maršruts

en: Sequence
lv: Secība

en: Direction
lv: Virziens

en: Rows imported
lv: Rindas importētas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Indicator
lv: Indikators
