LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: more
ne: धेरै

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: and
ne: र

en: Route
ne: मार्ग

en: Sequence
ne: अनुक्रम

en: Direction
ne: दिशा
