LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: more
nn: meir

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad

en: Start Date
nn: Startdato

en: Calendar
nn: Kalender

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Direction
nn: Retning

en: - All -
nn: - Alle -
