LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
