LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
