LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: and
se: ja
