LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Direction
si: දිශාව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
