LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: more
sl: več

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Attachment
sl: Priponka

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: and
sl: in

en: Direction
sl: Smer
