LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: and
sq: dhe

en: Direction
sq: Orientimi
