LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Route
sr: Рута

en: Sequence
sr: Секвенца

en: Direction
sr: Смер
