LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Type
sv: Typ

en: more
sv: mer

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Error
sv: Fel

en: All
sv: Alla

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Area
sv: Område

en: Page
sv: Sida

en: Location
sv: Plats

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Desc
sv: Fallande

en: Calendar
sv: Kalender

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Destination
sv: Mål

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Street
sv: Gata

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Days
sv: Dagar

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Locality
sv: Plats

en: Apply
sv: Applicera

en: Intro text
sv: Inledande text

en: Services
sv: Tjänster

en: Offset
sv: Kompensera

en: and
sv: och

en: Route
sv: Rutt

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Direction
sv: Riktning

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Areas
sv: Områden
