LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Error
ta: வழு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: and
ta: மற்றும்
