LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Homepage
te: ముంగిలి పేజీ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Error
te: సమస్య

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: and
te: మరియు

en: Sequence
te: క్రమం

en: Direction
te: దిశ

en: - All -
te: - అన్ని -
