LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Type
mn: Янзы

en: Homepage
mn: Кол арын

en: Search
mn: Дилээри

en: Message
mn: Чагаа

en: Name
mn: Ат

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Error
mn: Алдаг

en: All
mn: Шупту

en: Page
mn: Арын
