LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: ,
ug: ،

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Sequence
ug: تەرتىپى

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
