LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Overview
ur: جائزہ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: and
ur: اور

en: Route
ur: روٹ

en: Sequence
ur: ترتیب

en: Direction
ur: سمت

en: ›
ur: ‹
