LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Apply
af: Pas toe

en: and
af: en

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -
