LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ

en: Route
am: ፈለግ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል

en: Direction
am: አቅጣጫ
