LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Schedule
ca: Planificar

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Area
ca: Àrea

en: Page
ca: Pàgina

en: Location
ca: Localització

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Calendar
ca: Calendari

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Destination
ca: Destí

en: Operator
ca: Operador

en: Duration
ca: Durada

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Days
ca: Dies

en: Departure
ca: Sortida

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Locality
ca: Localitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Services
ca: Serveis

en: Offset
ca: Desplaçament

en: and
ca: i

en: Route
ca: Ruta

en: Sequence
ca: Seqüència

en: Direction
ca: Direcció

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
