LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (52 entries)

en: more
da: mere

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Overview
da: Overblik

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Schedule
da: Planlægning

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Attachment
da: Bilag

en: Error
da: Fejl

en: All
da: Alle

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Area
da: Område

en: Page
da: Side

en: Location
da: Lokation

en: Success
da: Succes

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Desc
da: Faldende

en: Calendar
da: Kalender

en: End
da: Slut

en: Operator
da: Operand

en: Duration
da: Varighed

en: Street
da: Gade

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Days
da: Dage

en: Display label
da: Vis etiket

en: Locality
da: Lokalitet

en: Apply
da: Udfør

en: Intro text
da: Introtekst

en: Offset
da: Forskydning

en: and
da: og

en: Route
da: Rute

en: Sequence
da: Sekvens

en: Direction
da: Retning

en: Rows imported
da: Rækker importeret

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Data source
da: Datakilde

en: Asc
da: Stigende
