LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: and
dz: དང་
