LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: more
eo: pli

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Error
eo: Eraro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Apply
eo: Apliku

en: and
eo: kaj

en: Route
eo: Vojo

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Direction
eo: Direkto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
