LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Homepage
et: Veebileht

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Schedule
et: Ajasta

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Area
et: Pindala

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Success
et: Õnnestus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Duration
et: Kestus

en: Street
et: Tänav

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Display label
et: Kuva silt

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: and
et: ja

en: Route
et: Suund

en: Sequence
et: Sagedus

en: Direction
et: Suund

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
