LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (23 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: more
fil: marami pa

en: Homepage
fil: Unang pahina

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Error
fil: Mali

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: and
fil: at

en: Direction
fil: Direksiyon
