LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Calendar
ga: Féilire

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus
