LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Schedule
he: תיזמון

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Area
he: איזור

en: Page
he: דף

en: Location
he: מיקום

en: Success
he: הצלחה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Desc
he: יורד

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Destination
he: יעד

en: Operator
he: אופרטור

en: Duration
he: משך

en: Street
he: רחוב

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Days
he: ימים

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: and
he: וגם

en: Route
he: נתיב

en: Sequence
he: רצף

en: Direction
he: כיוון

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
