LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Overview
hr: Pregled

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Attachment
hr: Prilog

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Area
hr: Područje

en: Page
hr: Stranica

en: Location
hr: Lokacija

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Destination
hr: Odredište

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: and
hr: i

en: Sequence
hr: Sekvenca

en: Direction
hr: Smjer

en: Asc
hr: Uzlazno
