LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: more
is: meira

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Overview
is: Yfirlit

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Error
is: Villa

en: All
is: Allt

en: Area
is: Svæði

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Staðsetning

en: Calendar
is: Dagatal

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Street
is: Gata

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: and
is: og

en: Direction
is: Stefna

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
