LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: - All -
ka: - ყველა -
