LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: and
ml: കൂടാതെ

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം

en: Sequence
ml: ക്രമം

en: Direction
ml: ദിശ
