LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: and
mn: ба

en: Direction
mn: Чиглэл
